אגד אירופה - פרופיל החברה
פרופיל החברה
חזון ואסטרטגיה
נתונים - כוח ועוצמה
דירקטורים והנהלה
שותפים עסקיים
פולין
הולנד
בולגריה
פיתוח עסקי
סרטון תדמית על החברה
פירסומים
אתרים רלוונטים
איכות הסביבה
צור קשר
English
ברוכים הבאים לאגד אירופה, חברת תחבורה ציבורית בצמיחה באירופה
דף הבית
אודותינו

פרופיל החברה


אגד אירופה - פרופיל חברה

בעלות
אגד אירופה החלה את פעילות בשנת 2007. החברה, נמצאת תחת שליטה מלאה של אגד אחזקות השייכת במלואה לקואופרטיב אגד ישראל. כיום, פעילה אגד אירופה בשלוש מדינות אירופאיות: בולגריה, פולין והולנד - ובכוונתה להרחיב את שירותיה למדינות נוספות באירופה.

מטה החברה
החברה מתפקדת כמטה ראשי והמנהל ומתפעל שירותי תחבורה ציבורית ושירותים משלימים
דרך חברות בת הרשומות ופועלות במדינות אירופה בהן אגד אירופה פעילה.
מטה החברה ועובדיה ממוקמים בישראל. כאן מתבצעים תהליכי קבלת החלטות, מהלכי הפיתוח העסקי, הטמעת האסטרטגיה העיסקית ומדיניות החברה, הוצאה לפועל של פרויקטים וזרימת עבודה, ניהול פיננסי ומרכז שליטה.

אגד אירופה בפולין
ערוץ הפעילות המרכזי מתמקד כיום בפולין דרך חברת הבת mobilis (100% שליטה). בעת רכישתה, הפעילה mobilis צי של 50 אוטובוסים בלבד. תחת ניהולה, תפעולה ושליטתה של
אגד אירופה צמחה וגדלה mobilis וכבר בשנת 2010 הפעילה צי של 500 אוטובוסים מתוכם 350 בוורשה עצמה. מגמת הפרטת חברות תחבורה ציבורית פולניות (PKS) שהיו בעלות ממשלת פולין ו/או רשויות עירוניות וזכייתה של אגד אירופה ברבים מהמכרזים שפורסמו, הביאה להאצת הפיתוח וכיום מפעילה אגד אירופה פולין – דרך חברת הבת mobilis – 1500 אוטובוסים בקווים עירוניים ובינעירוניים.

אגד אירופה בהולנד
בשנת 2010 התרחבו שירותי התחבורה הציבורית של אגד אירופה למערב היבשת עת זכתה במכרז להפעלת שירותי תחבורה ציבורית ביישובי עוטף אמסטרדם ורשויות מוניציפאליות מצפון לבירה. גם כאן, השירות פועל דרך חברת בת הולנדית - EBS (100% שליטה) המשמשת כזרוע המבצעת של אגד אירופה במדינה זו. מיום הזכייה במכרז ועד לתחילת פעילות מלאה של החברה, כולל רכישתם וזיוודם של 220 אוטובוסים חדישים על פי מפרט טכני מורכב ומתקדם, חלפו 8 חודשים בלבד. נתון המצביע על יכולותיה ואופן תפקודה של אגד אירופה. תוקף הזכייה במכרז הוא לשמונה שנים עם אפשרות להארכה עד ל-10 שנים.

אגד אירופה בבולגריה
אגד אירופה מחזיקה בבעלות מלאה של חברת Rousse Company Ltd הרשומה בבולגריה. חברת Rousse הבולגרית הוקמה כשותפות עם מועצת העיר "רוסה" שאחראית על קיום תחבורה ציבורית בעיר ובסביבותיה ומאז נרכשה ע"י אגד אירופה מפעילה 60 אוטובוסים מפרקיים המופעלים באנרגיה חשמלית.


לפרטים נוספים על הפיתוח העסקי של אגד אירופה
מכרזים, מיזוגים, שיתופי פעולה ואפשרויות השקעה
ניתן ליצור איתנו קשר ע"י לחיצה על
צור קשר
דף הבית הדפסה מפת האתר