אגד אירופה - שותפים עסקיים
פרופיל החברה
חזון ואסטרטגיה
נתונים - כוח ועוצמה
דירקטורים והנהלה
שותפים עסקיים
פולין
הולנד
בולגריה
פיתוח עסקי
סרטון תדמית על החברה
פירסומים
אתרים רלוונטים
איכות הסביבה
צור קשר
English
ברוכים הבאים לאגד אירופה, חברת תחבורה ציבורית בצמיחה באירופה
דף הבית
פעילות עסקית

שותפים עסקיים


אגד אירופה - שותפים עסקיים

חדירתה לשוק האירופאי וצמיחתה המהירה של אגד אירופה לא היתה יכולה להתבצע ללא השותפים העסקיים ובראשם יצרניות האוטובוסים הגדולות, גופים פיננסיים ואחרים. זו שותפות עסקית אמיתית, יציבה, מבוססת ותומכת שיוצרת מצב של win-win, ואשר סוללת את הדרך למינוף, העצמה והצלחה גדולה עוד יותר, וכמובן, פותחת דלת רחבה לכניסתם של שותפים עסקיים נוספים בעתיד.

סולאריס SOLARIS
שיתוף הפעולה עם סולאריס, יצרנית האוטובוסים הפולנית, החל בשנת 2003 עת - מוביליס -  חברת הבת של אגד אירופה בפולין, רכשה כ-50 אוטובוסים עירוניים חדשים לקווי התחבורה הציבורית שהיא מפעילה בוורשה. מכאן, שיתוף הפעולה רק צבר תאוצה. בין השנים 2007 ועד 2010 רכשה מוביליס מסולריס עוד כ-200 אוטובוסים עירוניים לשם הרחבת שירותי התחבורה הציבורית בוורשה ובערים נוספות כמו קראקוב ובידגושץ'. בסה"כ רכשה 250 אוטובוסים עירוניים (9 מ', 10 מ', 12 מ' ו-18 מטר אורך). בכך, דרך מוביליס, הפכה סולאריס לספק אוטובוסים משמעותי של אגד אירופה.

איווקו IVECO
בשנת 2008 הצטרפה גם חברת איווקו לרשימת השותפים העסקיים עת סיפקה לחברת מוביליס 16 אוטובוסים עירוניים לתפעול קווי התחבורה בעיר קרקוב. שנתיים אחרי (2010-11) העמיקו הקשרים העסקיים  עם אספקתם של עוד 40 אוטובוסים לחברות הבת של מוביליס. .

סקניה SCANIA
חברת סקניה השבדית, הנחשבת לאחת מיצרניות האוטובוסים ומשאיות מהמובילות והמתקדמות בעולם, סיפקה עד כה  לחברת מוביליס 220 אוטובוסים חדשים ובכך הצטרפה לרשימת השותפים העסקיים ביחד עם יצרניות האוטובוסים איווקו וסולאריס.

בנק ברה BRE-BANK
הקשרים העיסקיים עם בנק BRE הפולני החלו בשנת 2008 שנתיים מאוחר יותר (שנת 2010) סיכמה מוביליס עם בנק BRE את:
* תנאי האשראי המוענקים לה ולחברות הבת שלה 
* תנאי הליווי הפיננסי לכל חברות הבת שלה בפולין
* ניהול חשבונות הבנק בעיקר של חברות הבת ובאופן חלקי של מוביליס עצמה
בכך, הפך בנק BRE לשותף העסקי הפיננסי הגדול של מוביליס וחברות הבת שלה.

בנק פקאו PEKAO-BANK
רוב הפעילות הפיננסית וחשבונות הבנק השוטפים של של מוביליס מתנהלים באמצעות בנק PEKAO  המתמחה במתן שירותים פיננסים לתאגידים וקואופרטיבים.

עיריית אמסטרדם
עיריית אמסטרדם היא זו שהזמינה את אגד אירופה להשתתף במכרז להפעלת קווי תחבורה ציבורית למארג היישובים בעוטף אמסטרדם מצפון לעיר הבירה. מאז הזכייה במכרז באמצעות EBS, חברת הבת של אגד אירופה בהולנד, קיים קשר רציף והדוק בין EBS לבין עיריית אמסטרדם מקביל באופיו ובהתנהלותו לשותפות עסקית. הכול מתוך מטרה משותפת להעניק לציבור הנוסעים את השירות הטוב ביותר תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים - בטיחות, לוחות זמנים, נוחות, קידמה טכנולוגית ו"תחבורה ירוקה".

לפרטים נוספים על הפיתוח העסקי של אגד אירופה מכרזים, מיזוגים, שיתופי פעולה ואפשרויות השקעה ניתן ליצור איתנו קשר

צור קשר
דף הבית הדפסה מפת האתר